Series
Ratings
77
Fight For My WayRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 0.5
Hur JunRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
UncleRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 2.5- Sing Again Season 3Rated ★ 3.5
Sing Again 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Sing AgainRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
The First Responders Season 2Rated ★ 1.5