Movies
Ratings
1032
CollectorsRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
 
BluebeardRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 2.5
LegendRated ★ 2.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
 
ParasiteRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0