Titles you rated
Inspector KooRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Drinking SoloRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5