Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.5
Moorim SchoolRated ★ 0.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- School 2Rated ★ 0.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 0.5
Vampire IdolRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.0