Series
Ratings
13
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0