Series
Ratings
129
Buried HeartsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
Should We Kiss FirstRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Blood FreeRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 2.5
May It Please the CourtRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Soundtrack #2Rated ★ 2.5
Big MouthRated ★ 2.5
Soundtrack #1Rated ★ 3.0
The First RespondersRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0