Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Drive-Away DollsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.0
WickedRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.0
Beauty WaterRated ★ 0.5