Titles you rated
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Power RangersRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
One Piece Film: GoldRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Lucid DreamRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.5
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.5