Series
Ratings
58
The Art of SarahRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Gal & DinoRated ★ 2.5
GivenRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0