Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5