Series
Ratings
62
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0