Titles you rated
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
SteveRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
SidewaysRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 3.5