Series
Ratings
26
AdolescenceRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
How I Met Your Father Season 1Rated ★ 3.5
GothamRated ★ 1.5
OutlanderRated ★ 2.5
OutlanderRated ★ 2.5
OutlanderRated ★ 3.0
DarkRated ★ 1.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.5