Movies
Ratings
101
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0