Titles you rated
Radio StarRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
- Neko ZamuraiRated ★ 1.5
Dodge DanpeiRated ★ 2.0
Seoul 1945Rated ★ 5.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 2.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 3.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 5.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5