Titles you rated
Before SunriseRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 1.5
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0