Series
Ratings
74
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 1.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0