Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
IdolRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The ChaseRated ★ 2.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
JumperRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5