Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5