Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
RomaRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
HereRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5