Series
Ratings
64- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.5
MidasRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0