Series
Ratings
13
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0