Series
Ratings
112
UnnaturalRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.5
Real MenRated ★ 2.5
Ushio and ToraRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 2.5- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0