Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.0
Man on High HeelsRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The Game PlanRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
KillersRated ★ 2.0