Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
PiperRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0