Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
One DayRated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.5