Movies
Ratings
14
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.0
MaestroRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0