Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
DisenchantedRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 2.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 2.0