Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0