Series
Ratings
12
Chainsaw ManRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0