Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.5