Titles you rated
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0