Titles you rated
Agatha All AlongRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Fresh off the SeaRated ★ 4.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
Sing AgainRated ★ 4.5
Busted! Season 3Rated ★ 3.5
Busted! Season 2Rated ★ 3.0
Busted! Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 2.5