Movies
Ratings
49
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5