Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0