Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5