Movies
Ratings
60
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0