Movies
Ratings
71
FrozenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0