Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.5
TimecrimesRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The InternRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0