Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0