Movies
Ratings
444
The ThievesRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 2.5- KARUJIGIRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
The BrosRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 1.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0