Movies
Ratings
902
Black WidowRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
National SecurityRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 2.5
NomadlandRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 2.0
ExtractionRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 2.0