Titles you rated
- BlackRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5