Series
Ratings
23
Secret Love AffairRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5