Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
MulanRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0