Movies
Ratings
105
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0