Series
Ratings
14
Young SheldonRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Fubar Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 5.0
Lucifer Season 6Rated ★ 5.0