Titles you rated
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5