Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 2.5
A Haunting in VeniceRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 4.0
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
Mary and MaxRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.5
1922Rated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 3.0