Titles you rated
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0